Zakład produkcyjny specjalizujący się w obróbce metali i nakładaniu powłok ceramicznych.

Współpracujemy z Firmą Bettini, która specjalizuje się w produkcji wysokiej jakości wyrobów z ceramiki technicznej.

Firma Mecfil istnieje na rynku od 2007 roku. Od wielu lat Firma ta działa w kierunku produkcji części do maszyn włókienniczych. Naszymi klientami są takie firmy jak: Savio Macchine Tessili / SavioTechnics S.R.O. / N. Schlumberger / Bettini.
 Głównym naszym czynnikiem jest obróbka rożnego rodzaju metali oraz nakładanie powłok ceramicznych. Specjalizujemy się również w klejeniu oraz rozmaite prace montażowe (składanie w całość rożnych części).

Dysponujemy technologiami obróbki metali metodą skrawania, tłoczenia w metalu. Posiadamy prasy mimośrodowe o nacisku od 12 do 200 ton. Za pomącą różnego rodzaju przyrządów jesteśmy w stanie wyciąć, wygiąć i wytłoczyć każdy żądany kształt. Wykonujemy również operacje wielozabiegowe łącznie wykrawania, gięcia i tłoczenia.

Specjalizujemy się w nanoszeniu powłok ceramicznych metodą natrysku plazmowego.

Świadczymy usługi trowalizacji/bębnowania, tj. obróbki powierzchni za pomocą kształtek ściernych / polerskich w maszynach wibracyjnych:
*stępienie ostrych krawędzi tzw. Gratowanie
*redukcja chropowatości Ra
*ujednolicenie struktury zewnętrznej przedmiotu
*przygotowanie powierzchni elementów metalowych pod powłoki galwaniczne
*wybłyszczenie powierzchni

Nasz Firma dysponuje również maszynami, które umożliwiają nam wykonanie obróbki elementów w kierunku szlifowania powierzchni oraz polerowania. Dysponujemy także maszynami piaskującymi dzięki którym możemy oczyścić każdy rodzaj powierzchni o dowolnym kształcie.

Współpracujemy z Firmą Bettini, która specjalizuje się w produkcji wysokiej jakości wyrobów z ceramiki technicznej.